Klaro Geo (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل
