Klaro Geo (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
