Klaro Geo (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: العمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: عنوان URL

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Countries
ar: الدول

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Singular form
ar: صيغة المفرد

en: Plural form
ar: صيغة الجمع
