Klaro Geo (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta
