Klaro Geo (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka
