Klaro Geo (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
