Klaro Geo (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Countries
eo: Landoj
