Klaro Geo (1.0.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Label
es: Etiqueta

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Countries
es: Paises

en: Buttons
es: Botones

en: Services
es: Servicios

en: Country code
es: Código de país

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Singular form
es: Forma singular

en: Plural form
es: Forma plural

en: Powered by
es: Funciona con
