Klaro Geo (1.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Label
ja: ラベル

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Countries
ja: 国

en: Buttons
ja: ボタン

en: Services
ja: サービス

en: Country code
ja: 国コード

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Singular form
ja: 単数形

en: Plural form
ja: 複数形
