Klaro Geo (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы
