Klaro Geo (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس
