Klaro Geo (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
