Klaro Geo (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
