Klaro Geo (1.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Countries
nl: Landen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Services
nl: Diensten

en: Country code
nl: Landcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Accept all
nl: Alles accepteren

en: Privacy policy
nl: Privacybeleid
