Klaro Geo (1.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Countries
oc: Païses

en: Buttons
oc: Botons

en: Services
oc: Servicis

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Singular form
oc: Formation del singulier

en: Plural form
oc: Formation del plural
