Klaro Geo (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан
