Klaro Geo (1.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Countries
sk: Štáty

en: Services
sk: Služby

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Accept all
sk: Prijať všetko

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
