Klaro Geo (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
