Klaro Geo (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس
