Klaro Geo (1.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Countries
uk: Країни

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Services
uk: Служби

en: Country code
uk: Код країни

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Show close button
uk: Показати кнопку "Закрити"

en: Singular form
uk: Форма однини

en: Plural form
uk: Форма множини

en: Powered by
uk: Побудовано на
