Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Lists
ar: قوائم

en: About
ar: حول
