Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
