Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Lists
da: Lister

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: About
da: Om

en: Campaigns
da: Kampagner
