Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Lists
fr: Listes

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: About
fr: À propos

en: Campaigns
fr: Campagnes

en: No items found
fr: Aucun élément trouvé

en: Development settings
fr: Paramètres de développement
