Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: About
gu: વિશે
