Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Lists
he: רשימות

en: About
he: אודות
