Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Lists
hi: सूचियों

en: About
hi: के बारे में
