Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Id
nl: ID

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Lists
nl: Lijsten

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: About
nl: Over

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: No items found
nl: Geen zoekresultaten

en: Email field
nl: E-mailveld

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen
