Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Lists
pl: Listy

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: About
pl: O stronie

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Email field
pl: Pole email

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne
