Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Lists
ps: لړونه

en: About
ps: په اړه
