Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད
