Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Lists
ca: Llistes

en: About
ca: Detalls

en: No items found
ca: No s'ha trobat cap element
