Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Lists
cs: Seznamy

en: About
cs: Popis
