Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Lists
el: Λίστες

en: About
el: Περί
