Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Private Key
es: Clave privada

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Lists
es: Listas

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: About
es: Acerca de

en: Campaigns
es: Campañas

en: No items found
es: No se han encontrado elementos

en: Email field
es: Campo tipo email

en: Development settings
es: Configuración de desarrollo
