Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Id
et: ID

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Lists
et: Nimekirjad

en: About
et: Programmist
