Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Lists
eu: Zerrendak

en: About
eu: (r)i buruz
