Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Id
fi: Tunniste

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Lists
fi: Listat

en: About
fi: Tietoja
