Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: About
gl: Información
