Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Id
hu: Azonosító

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Lists
hu: Listák

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: About
hu: Leírás

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: No items found
hu: Nem találhatók tételek

en: First name field
hu: Keresztnév mező

en: Last name field
hu: Vezetéknév mező

en: Email field
hu: E-mail mező

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
