Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Lists
id: Daftar

en: About
id: Tentang

en: Development settings
id: Pengaturan pengembangan
