Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Phone number
is: Símanúmer

en: About
is: Um
