Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Phone number
it: Telefono

en: Lists
it: Liste

en: About
it: Informazioni
