Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Id
ja: ID

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Lists
ja: リスト

en: About
ja: アバウト

en: No items found
ja: 項目は見つかりませんでした

en: Development settings
ja: 開発設定
