Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: About
lt: Apie
