Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: About
my: အကြောင်း
