Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: About
oc: A prepaus
