Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Private Key
pt: Chave Privada

en: Phone number
pt: Telefone

en: Lists
pt: Listas

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: About
pt: Sobre

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: No items found
pt: Nenhum item encontrado

en: First name field
pt: Campo de nome

en: Last name field
pt: Campo de sobrenome

en: Email field
pt: Campo de email

en: Development settings
pt: Configurações de desenvolvimento
