Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Private Key
pt: Chave privada

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: Lists
pt: Listas

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: About
pt: Sobre

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: First name field
pt: Campo do primeiro nome

en: Last name field
pt: Campo do último nome

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento
