Klavio Marketing Tool (1.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Lists
ro: Liste

en: About
ro: Despre
